Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Gökçe

YazarMesaj
Admin
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
Admin

NeReDeN ?? : Yemekten =))

Gökçe Empty
MesajKonu: Gökçe   Gökçe Icon_minitimePerş. Kas. 08, 2007 12:08 am

İlk albümü Böğürtlenli Reçel’i geçtiğimiz haziran ayında Pasaj Müzik etiketi ile yayınlayan GÖKÇE, albümünün 2.klibini “Vay Be Ben Neymişim ” parçasına çekti.

Prodüksiyonunu DNA filmin gerçekleştirdiği klibin yönetmenliğini Emir Khalilzadeh üstlendi.

Albümün en eğlenceli şarkılardan biri olan Vay Be Ben Neymişim’in klibide en az şarkı kadar eğlenceli görüntülerden oluşuyor. Gökçe ve gurubunun performans görüntülerinden oluşan klip, 2 gün süren iç ve dış çekimler sonucunda tamamlandı.

Çıkış şarkısı “Aradım Seni” ile ulusal radyolar ve müzik televizyonlarını listelerinde 1 numaraya kadar yükselen, kendi müziğini eğlenceli rock olarak tanımlayan Gökçe; parçalarında darbuka, keman, trompet, saksafon gibi değişik enstürmanları rock müziğinin genel kalıpları çerçevesinde kullanarak farklı bir müzikal tarz yarattı

Gökçe
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-