Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

4 YÜZ VE EUROVİSİON

5 posters
YazarMesaj
ilkay ve gülnur
MODERATOR
MODERATOR
ilkay ve gülnur

4 YÜZ VE EUROVİSİON Empty
MesajKonu: 4 YÜZ VE EUROVİSİON   4 YÜZ VE EUROVİSİON Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 11:21 am

EWT ÇOĞUMUZUN BAŞARILI BULDUĞU 4 YÜZZÜN GÖZÜ YÜKSEKLERDE EEE.. TABİ ONLARADA BU YAKIŞIR 4 YÜZÜMÜZ EURUOVİSİONA KATILMAYI İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI
BİZDE SONSUZA KADAR ONLARIN ARKASINDA OLUP ONLARA DESTEK ÇIKACAĞIZZZZ

BU KONU HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZİ ALALIM LÜTFEN...
http://WWW.DORTYUZ.İNFO
heymillet
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
heymillet

MesajKonu: Geri: 4 YÜZ VE EUROVİSİON   4 YÜZ VE EUROVİSİON Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 12:16 pm

BENCE KATILSINLAR ÇÜNKÜ ÇOK BAŞARILILAR VE TÜRKİYE DE BEN CE İLK LER EUROVİSİONNA GİTTİKLERİNDE KESİNLİKLE 1.OLURLAR 1.OLMASALAR BİLE DERECEYE GİRERLER KESİNLİKLE ONLAR BENİM CANIM AYY YERİM BEN ONLARI
http://www.grup4yuzfan.lforum.biz
Admin
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
Admin

NeReDeN ?? : Yemekten =))

MesajKonu: Geri: 4 YÜZ VE EUROVİSİON   4 YÜZ VE EUROVİSİON Icon_minitimePtsi Kas. 26, 2007 10:22 am

Zaten 4 yüzz grubundan Gülnur eurovısıon a katılmıs bilgili bir kişi öncedende yaşamış birisi vediğer 3 yüzümüzde eğitimlerin almış ben de 4 yüzümüzü destekleiyor ve dereceye gireceğine inanıyorum çünkü süper bir sahne şovu hazırlarlar ve sesleri de çok güçlü hakikaten süper olur kesinlikle katılsınlar HEP DESTEK ! TAM DESTEK !!
ilkay&çağla
Yepyeni Üye
Yepyeni Üye
ilkay&çağla

MesajKonu: Geri: 4 YÜZ VE EUROVİSİON   4 YÜZ VE EUROVİSİON Icon_minitimeC.tesi Ara. 08, 2007 5:54 pm

bencede katılsınlar yani çok başarılılar
ilkay_kolik
Yepyeni Üye
Yepyeni Üye
ilkay_kolik

MesajKonu: Geri: 4 YÜZ VE EUROVİSİON   4 YÜZ VE EUROVİSİON Icon_minitimePaz Ara. 16, 2007 2:13 pm

bencede kesinlikle katılsın ama arkadaşlar mor ve ötesini öner miş trt arkadaşlar trt nin resmi web sitesindfen ben buna hayır dicem

4 YÜZ VE EUROVİSİON
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-