Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kavak Yelleri

5 posters
YazarMesaj
Admin
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
Admin

NeReDeN ?? : Yemekten =))

Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 9:58 am

Kavak Yelleri 04kt9gx0

Yazları cıvıl cıvıl geçen, kışları ise ıssızlaşan bir Ege kasabasında yaşayan; başlarında kavak yelleri esen, içinde kasırgalar oluşan, kanında deli kan dolaşan, büyümek için sabırsızlanan Deniz, Aslı, Efe ve Mine adlı dört gencin hikayesini anlatan “Kavak Yelleri” herkese kendi hayatlarından da bir şeyler hatırlatacak. Dört genç, kıpır kıpır dört yürekMutlu ve güvenli ailesinden kopup kendi yolunu bulmaya, büyümeye çalışan Deniz; idealist, güçlü, maddi zorluklara rağmen okuyan, hayata karşı sert görünmeye çalışan hassas Aslı; rahat ve esprili tavırlarıyla içindeki acıyı saklamaya çalışan Efe. Ve ayrık otu, isyankar Mine. Bu dört gencin sıkı dostlukları, ilk aşkları, okulda yaşadıkları, aşmaya çalıştıkları aile sorunları hepimize tanıdık gelecek. Deniz, Aslı, Efe ve Mine büyümenin zorluklarıyla karşı karşıya kaldıkları yetmezmiş gibi, bir de ÖSS’yle savaş verecekler. Üstelik de akıllarının en başlarında olmadığı bir dönemde, hayatlarının en önemli sınavına girip, en önemli kararını vermeleri gerekecek.Büyüyenlere ilk gençlik günlerini hatırlayacak, başında kavak yelleri esenler ise kendilerini bulacakları “Kavak Yelleri”nin ilk bölümünün konusu ise şöyle; Üniversite sınavının yaklaşması Aslı (Pelin Karahan), Deniz (İbrahim Kendirci) ve her ne kadar umursamıyor gibi gözükse de Efe’nin (Dağhan Külegeç) üzerindeki baskıyı arttırmaktadır.Kısıtlı maddi imkanlarına rağmen başarılı ve gelecek vaat eden Aslı, bir yandan ÖSS’ye hazırlanmakta, diğer yandan da aile içindeki sorunlarla uğraşmaktadır.Deniz, kariyer sahibi annesi ve idealleri peşinden koşan babası ile sorunsuz ve pırıltılı ailede bir prens gibi yaşamaktadır. Herkesin isteyeceği bir evi, özeneceği bir hayatı vardır. Deniz için hayatının en büyük ve tek engeli ÖSS’dir.Efe neşeli ve takmaz tavırlar sergilediği için Deniz ve Aslı, Efe’ye kızgındır. Efe’nin bu tavırlarında ise başka nedenler yatmaktadır.Üç sıkı dostun hayatı Mine’nin okula gelmesiyle değişir. Mine, Almanya’dan yeni gelmiş güzelliği ve çekiciliğiyle bütün dikkatleri üstüne çekmiştir.Mine güzelliğiyle Deniz’i de büyüler. Deniz’in bu halleri Aslı’nın kendi duygularını keşfetmesine yol açar.Efe ilk görüşte aşka inanmaktadır. Hayallerinin kadını birden ortaya çıkar. Ama aşkının kim olduğu hem onu, hem de arkadaşlarını şoke edecektir.Diğer yandan Urla bir hırsızlık olayıyla çalkalanmakta, hırsız her yerde aramaktadırlar. Aslı, Deniz ve Efe bir anda kendilerini olayların içinde buluverirler. Yapım : TİMS ProductionsYapımcı : Timur SavcıYönetmen : Kerem ÇakıroğluSenaryo : Nükhet Bıçakçı – Pınar OrduMüzik : PinhaniOyuncular : Pelin Karahan (Aslı), İbrahim Kendirci (Deniz), Dağhan Külegeç (Efe), Aslı Enver (Mine), Ege Aydan (Murat), Gülen Karaman (Leman), Nurcan Eren (Hafize), Ferit Aktuğ (Metin), Didem İnselel (Gönül), Münire Apaydın (Canan), Tayfun Sav (Salih), Şebnem Doğruer (Şükran), Erol Aksoy (Osman), İbrahim Raci Öksüz (Şevket Hoca), Cihan Yenici (Koray), Gökhan Kıraç (Alp), Ve Altan Gördüm (Kamil),Ve Ayten Uncuoğlu (Ayşe),
ilkay ve gülnur
MODERATOR
MODERATOR
ilkay ve gülnur

Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 10:26 am

kavak yelleri çok güzel bir dizi gençlere uygun bazen neşeli bazen aşk acısı bazen hayat şartlarının zorlukarı bazen ise aşık olmanın güzelliklerin anlatıor gençlerin izlemesi gereken süper bi dizi...
http://WWW.DORTYUZ.İNFO
heymillet
ADMİNİSTRATOR
ADMİNİSTRATOR
heymillet

Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimePerş. Kas. 15, 2007 12:39 pm

BENCEDE ÇOK GÜSEL Bİ FİLM AMA BEN İZLEYEMİYORUM Sad
http://www.grup4yuzfan.lforum.biz
ilkay ve gülnur
MODERATOR
MODERATOR
ilkay ve gülnur

Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimeCuma Kas. 16, 2007 10:33 am

ben dünki bölümünü izledim süperlerdi aslıyı dolmucu kaçırıorr yhaaaaa
http://WWW.DORTYUZ.İNFO
sagopa_key
Yepyeni Üye
Yepyeni Üye
sagopa_key

Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimeÇarş. Ara. 19, 2007 7:50 pm

EWET bende izliyorum hemde Diziyi çok sEviYorum Tam Genclik Dizisi
tomkolik
Tom'Cu MoDeraTöR
Tom'Cu MoDeraTöR
tomkolik

Kavak Yelleri Empty
MesajKonu: Geri: Kavak Yelleri   Kavak Yelleri Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 10:19 pm

ewt çok gzl bir dizi bn baylıormm
http://www.4yuz.forumakers.com

Kavak Yelleri
1 sayfadaki 1 sayfası